Απολαύστε σπουδαία ντέρμπι σε όλη την Ευρώπη! (οι μεταδόσεις της ημέρας)

Γεμάτη δράση είναι η σημερινή μέρα στα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα...

Γεμάτη δράση είναι η σημερινή μέρα (Σάββατο 19 Νοεμβρίου) στα μεγάλα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, με τα βλέμματα να βρίσκονται σε Ισπανία (Ατλέτικο-Ρεάλ), Γερμανία (Ντόρτμουντ-Μπάγερν, Βόλφσμπουργκ-Σάλκε), Αγγλία (Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ).

Όσον αφορά στο κυπριακό πρωτάθλημα, δεσπόζει το μεγάλο ντέρμπι ΑΕΛ-ΑΠΟΕΛ στο Τσίρειο. Στο σημερινό αθλητικό πρόγραμμα πέραν των πιο πάνω αναμετρήσεων, δεσπόζουν και ένα σωρό άλλες αναμετρήσεις σε άλλα μεγάλα πρωταθλήματα καθώς και άλλα σπορ. Η δράση θα είναι πλούσια, όλα τα αθλητικά γεγονότα θα μεταδίδονται ζωντανά τηλεοπτικώς και ο… ποδοσφαιρόκοσμος θα χορτάσει θέαμα!

Επίσης, μπορείτε να ενημερωθείτε για όλα τα ζωντανά αθλητικά γεγονότα κάνοντας κλικ εδώ, ή μέσω της αρχικής σελίδας (χαμηλά στα δεξιά) της ιστοσελίδας μας «Goal.com.cy».

CYTAVISION - Live Sports

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα.

PRIMETEL

14:00 Λα Κορούνια – Σεβίλλη (Ζ)
17:15 Μπαρσελόνα – Μάλαγα (Ζ)
19:30 Εϊμπαρ – Θέλτα (Ζ)
21:45 Ατλέτικο – Ρεάλ Μαδρίτης (Ζ)

CYTAVISION 1

14:30 Μαν. Γιουνάιτεντ – Άρσεναλ (Ζ)
16:30 Βόλφσμπουργκ – Σάλκε (Ζ)
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΕΛ (Ζ)
21:45 Γιουβέντους – Πεσκάρα (Ζ)

CYTAVISION 2

17:00 Ερμής – ΑΕΖ (Ζ)
19:30 Τόττεναμ – Γουέστ Χαμ (Ζ)

CYTAVISION 3

17:00 Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ (Ζ)
19:30 Ντόρτμουντ – Μπάγερν (Ζ)
21:30 Μπούστο Αρσίζιο – Κασαλματσιόρε (Ζ)

CYTAVISION 4

16:30 Γκάντμπαχ – Κολωνία (Ζ)

CYTAVISION 5

16:00 Τένις: Τουρνουά Λονδίνου (Ζ)
22:00 Τένις: Τουρνουά Λονδίνου (Ζ)

CYTAVISION 6

16:30 Άουγκσμπουργκ – Χέρτα (Ζ)
19:00 Ουντινέζε – Νάπολι (Ζ)
21:40 Κάνες – Μοντένα (Ζ)

CYTAVISION 7

18:00 Πετρολίνα ΑΕΚ – Απόλλων (Ζ)
20:45 Βίλεμ – Αϊντχόφεν (Ζ)

NOVASPORTS 3

17:30 Παναθηναϊκός – ΑΟ Θήρας (Ζ)

NOVASPORTS 4

18:00 Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ (Ζ)

EUROSPORT

11:30 Κέρλινγκ: Σκωτία – Δανία (Ζ)
15:00 Σνούκερ: Τουρνουά Μπέλφαστ (Ζ)
18:00 Αγώνες Αυτοκινήτων στο Μπαχρέιν (Ζ)
21:15 Σνούκερ: Τουρνουά Μπέλφαστ (Ζ)

EUROSPORT 2

08:30 Καλλιτεχνικός πατινάζ στην Κίνα (Ζ)
22:00 Γαλλία – Αυστραλία (διεθνής αγώνας) (Ζ)